Premiéra Románu pro pokročilé: Vašut přišel s maminkou, Myslivcová překvapila

18.09.2019 \\ Magazín

Román pro pokročilé jde do kin až 19. září, ale slavnostní premiéra už proběhla. Režisérka Zita Marinová si může spokojeně oddechnout, publikum se celou dobu skvěle bavilo a její dílo odměnilo bouřlivým potleskem.

Co si budeme povídat, film může mít sebeúžasnější kritiky, ale když na něj nechodí diváci, těžko bude považován za úspěšný. Kdo ale viděl premiéru Románu pro pokročilé, může si být jist, že tomuhle kousku nic takového nehrozí. „Film jsem viděl poprvé až dnes a s výsledkem jsem mile potěšen. Po čtrnácti letech jsem se vrátil do charakteru Pažouta a Román pro pokročilé je zcela důstojným pokračovatelem Románu pro ženy,“ pochvaloval si představitel hlavní role Marek Vašut, který do kina dorazil s maminkou. „Vypráví vtipně, drsně i s nadhledem o lásce, která sice trochu drhne, ale...a na to se běžte podívat do kina,“ zve herec s úsměvem. Jestli si chcete pocvičit břišní svaly bez nutnosti návštěvy posilovny, tenhle snímek je pro vás jako dělaný. Bavit se budete od začátku do konce.

Čeká vás řada zvratů i překvapení. Jedním z nich bezesporu je výkon Dominiky Myslivcové. Tvůrci Románu pro pokročilé z ní udělali regulérní herečku a i když to byl risk, tak evidentně správný. Populární blogerka si na plátně po boku velkých hereckých hvězd vedla skutečně velmi dobře. I za to si může režisérka Zita Marinová gratulovat, ne každý by na takový krok měl odvahu. „Je nádhera, když se plný sál dobře baví. Myslím, že si zajdu do kina ještě jednou soukromě, pro autora je ten smích diváků jako lázně,“ má jasno režisérka. Takže až na Román pro pokročilé vyrazíte, pozorně se dívejte kolem sebe. Kdo ví, na koho narazíte...

Foto: Román pro pokročilé

Fotogalerie