Letní osvěžení šetrné k vaší pokožce najdete na Bioplace.cz

28.06.2019 \\ Krása

Léto je období zalité sluncem, obohaceno o koupání a další venkovní aktivity, kterých jsme si během dlouhé zimy nemohli dopřávat. Přestože si letní období náležitě užíváme, přináší i jisté trable. Na vysoké teploty se těšíme, ale po několika dnech už se necítíme tak skvěle, jsme upocení a nepříjemný odér nás nejen štve, ale v určitých situacích i limituje. V upocených šatech či košili se vám příliš nechce na večírek či jinou důležitou zajímavou akci... Nenechte si horky zkazit skvělou letní atmosféru a inspirujte tipy na šetrnou kosmetiku z Bioplace.cz! 

Nejjednodušším řešením je dopřát si očistnou sprchu, která se díky našim šetrným sprchovým gelům a krémům v BIO kvalitě stane osvěžením nejen pro vaše tělo, ale i mysl. Energizující vůně, jako je pomeranč či brusinka, doplňují vyživující složky v podobě arganového oleje, výtažku z mořských řas, mandlového mléka či medu, jež dodají vaší pokožce hebkost a harmonii.

Nemáte možnost osvěžit se pod vodopádem ledové vody nebo jednoduše nechcete ztrácet čas neustálým sprchováním? Potit se je naprosto normální pro každého z nás, proto je přirozené tento proces neblokovat. Nepříjemnému zápachu, který může často souviset s jídlem nebo hormony, však můžete jednoduše zabránit! S našimi kvalitními tuhými deodoranty si na tělo neaplikujete žádnou chemii a díky použitým esenciálním olejům ve vůních vhodných jak pro ženy, tak i muže si zachováte příjemný pocit po celý den.

www.bioplace.cz

Fotogalerie