Votvírák už klepe na dveře!

08.06.2017 \\ Festivaly

11. ročník největšího českého multižánrového festival Votvírák ve středočeských Milovicích na letišti Boží Darotevře své brány v pátek 16. června 2017 ve 13 hod. Prodej klubových karet a páskování bude probíhat nejpozději od 11 hodin. V sobotu 17. června bude festivalový areál otevřen již v 10 hod., kdy začíná též prodej na pokladnách.

Na třech hlavních žánrových podiích je připraven bohatý program až do hluboké noci. Vytrvalci mohou propařit ve víru hudby v non stop zóně v připravených hudebních barech a party stanech až do rána. Z programu Staropramen stage festivalu Votvírák jsem již ohlásili celou řadu skvělých kapel, např. Škwory, Harlej, Ine Kafe, Dymytry, Katapult, Torr. Letos se na prkna Votvíráku vrátí i party, které jsme zde už delší dobu neslyšeli - Abraxas nebo Vilda Čok a Bypass. Krom nich se můžete těšit i na Krucipusk, Imodium nebo stále lepší The Snuff. Vstupenky v prodeji na wwww.votvirak.cz.

Praktické informace
Festivalové parkoviště a stanová města budou zpřístupněny pro návštěvníky festivalu již ve čtvrtek 15. června po 18 hodině.

Stanové město i parkoviště slouží výhradně pro návštěvníky festivalu, vstup/vjezd do nich je možný pouze se zakoupenou klubovou kartou.
Prostory stanového městečka a parkoviště jsou z bezpečnostních důvodů oddělené, auta do stanového městečka nesmějí.

Po celou dobu využívání služeb parkoviště i stanového města mají návštěvníci povinnost dodržovat provozní řád (najdete jej zde níže v textu) a bezpečnostní, hygienické i požární předpisy. Zejména platí přísný zákaz jízdy pod vlivem alkoholu, rozdělávání či manipulace s otevřeným ohněm, pyrotechnikou či výbušninami. V celém prostoru parkoviště platí zákaz stanování, spaní v autech i mimo ně.

Prosíme o maximální úsilí při udržování pořádku, odpadky odhazujte do přistavených kontejnerů. U pořádkové služby je možno získat v omezeném množství pytlíky na odpad.

Parkování v okolí festivalu, ve městě a v přilehlých oblastech je zakázáno a bude policií postihováno. Rovněž se vystavujete nebezpečí odtažení vozidla.

Platí přísný zákaz vstupu, jakož i stanování a parkování na jiných pozemcích a prostorách ( tedy všude mimo označený areál Festivalu Votvírák) - jedná se o soukromý pozemek. Rovněž je zakázán vstup na přilehlé objekty areálu letiště.

Festivalový merčík si můžete prohlédnout na e-shopu www.votode.cz. Kromě triček vyrobených speciálně pro 11. ročníku festivalu zde najdete spoustu dalších prima věcí, které můžete na festivalu koupit ve stánku umístěném tradičně mezi Kofola central stage a Staropramen rock stage.

Fotogalerie