Slavní rodiče připravili svým dětem nevšední zážitek - dorazili i Klusovi

22.02.2019 \\ Magazín

Slavnostní premiéra animovaného snímku Jak vycvičit draka 3 v megaplexu Cinema City Chodov přilákala mnohé ze známých osobností. Muzikálový herec Roman Vojtek přišel s dcerou Editkou a partnerkou Petrou Vraspínovou, herečka a spisovatelka Vlastina Svátková přivedla celou početnou rodinu a hudebník Jiří Burian ukázal krásnou manželku. Promítání se nemohli dočkat Tomáš Klus s Tamarou a dětmi, kteří byli v kině mezi prvními.

V nejmodernějším sále 4DX mohou diváci na vlastní kůži zažít speciální efekty jako vůně, mlhu, světelnou show, bubliny, vodu, blesky, silný vítr, slabé údery do zad nebo hýždí a pohyb sedaček všemi různými směry. Díky zapojení všech smyslů se filmová zábava mění v nevšední zážitek pro všechny zúčastněné.

Klusovic rodinka dorazila téměř kompletní, jen malou Jenovéfku nechali doma. “Jděte na to, je to naprosto úžasný! 4DX nabízí neuvěřitelný zážitek, Alfréd seděl celý film jako přikovaný”, uvedla Tamara. Je to sice prcek, ale už z něho roste filmový gurmán.

Film si moc užili Roman Vojtek s dcerou. Partnerce Petře Vraspínové se líbila první půlka, byla totiž po dlouhém dni unavená a i přes škubání sedadel a kropení vodou během promítání usnula. Své faux pas ale pro pobavení nasdílela na sociálních sítích. Jiří Burian alias Kapitán Demo vzali se ženou do kina svého staršího syna.   Na rande pak vytáhl svou přítelkyni dvojník Vojty Dyka zpěvák Jakub Vaňas.

Filmovou novinku s názvem Jak vycvičit draka 3 můžete zhlédnout v multiplexech Cinema City od 21. února, a to ve formátech 2D, 3D, 4DX a VIP Chodov! Více informací o jednotlivých projekcích a kinech naleznete na www.cinemacity.cz.

Fotogalerie