Valentýnská soutěž s dobrotami Brick!

12.01.2019 \\ Produkty

Únor je v myslích většiny z nás zapsán jako měsíc lásky a obdivu k tomu druhému. Pro společnost Comperio, která svým spotřebitelům dodává na stůl klasické dobroty jako to nejkvalitnější sádlo, lahodné paštiky, nadýchané sýry, čerstvá těsta a spoustu dalších pochutin, je letos tento zamilovaný měsíc ještě o něco významnější. Společnost slaví kulatiny, a to 20 let od svého založení. Narozeniny se rozhodla oslavit se svými zákazníky opravdu ve velkém. Soutěží o jedinečnou výhru – vstupenky do VIP boxu na derby Slavia-Sparta a romantickou noc ve čtyřhvězdičkovém hotelu Iris. 

K získání pohádkové ceny přitom stačí opravdu málo. V období od 7.1. do 12.2. 2019 zakoupit alespoň jeden z určených lahodných výrobků Brick:

  1. Vídeňské škvarky
  2. Pomazánkové sádlo s osmaženou cibulkou
  3. Pomazánkové sádlo s masovým výpekem
  4. Pomazánkové sádlo se škvarky na selský způsob
  5. Škvařené vepřové sádlo
  6. Tradiční vepřové sádlo v kelímku
  7. Vepřové sádlo kostka

Vyfoťte ho spolu s účtenkou a zašlete na emailovou adresu: soutez@comperio.cz nebo na www.brick.cz. Z účastníků vybere pořadatel 5 šťastlivců, kteří pro sebe a 1 svého blízkého získají výhru v podobě lístků do VIP boxu Eden aréna, kde budou moci sledovat jarní derby Slavia-Sparta. Den pak zakončí v krásném čtyřhvězdičkovém hotelu Iris, kde na ně bude ráno čekat bohatá snídaně.

Přejeme hodně štěstí a spoustu, spoustu lásky!

Pro účast v soutěži zakupte a s účtenkou vyfoťte jeden z uvedených produktů Brick!

Fotogalerie