NOLA: Tady jde o chuť!

11.05.2017 \\ Gurmán

Místo, kde se střetává americká kuchyně s francouzskou, prostor, kde vládne šéfkuchař a kde se vaří jen z kvalitních, čerstvých surovin... To je NOLA! Nově otevřená restaurace v Praze na Pankráci, která svým zákazníkům servíruje jen to nejlepší.

V NOLE vaříme ze surovin od prověřených dodavatelů, pohráváme si s kořením, aby jídlo mělo skutečně chuť a nebojíme se nových receptů. Jídla pro každý den sestavujeme podle sezony (aby byla vždy čerstvá a s co nejvyšším obsahem živin), nabídky od dodavatelů (abyste dostali jen to nejkvalitnější jídlo) a nálady šéfkuchaře (to aby ho práce bavila!). Těšit se můžete nejen na hamburgery a steaky, ale také krevety, ryby, fritaty, bruschetty a celou řadu dalších chutí. Vše můžete zapít jednou z našich domácích limonád nebo nápojů Jarritos, večer se pak nechte omámit některým z výběrových rumů, ginů, vín či koktejlů. Pivo odebíráme především od malých pivovarů jako je Harrach, Fabián, Kout, Konrád, Kocour či Náchodské pivo.

Ve světlém prostředí na vás čekají nejen útulné kouty ideální pro trošku romantiky, ale také prostorné plochy, kde se můžete sejít s partou přátel. Vychutnejte si zde šálek dobré kávy či smetanové horké čokolády a nezapomeňte ochutnat některý z domácích dezertů! Po domluvě vám náš tým rád připraví degustaci vín či rumů, oslavu narozenin, firemní večírek či catering.

Mezi naše chlouby pak patří zimní zahrada, kde v létě odsuneme všechna okna a získáme tak otevřený vzdušný prostor. Škoda jen, že za nimi nemáme výhled na moře... :-)

Přijďte se na nás podívat ve všední den od 11:00 - 23:00. A nezapomeňte... jídlo byste si měli užít!

 

NOLA Restaurant & Café

Na Strži 1683/40

Praha 4 - Pankrác

www.nola.cz

Fotogalerie