Escape café IMAGINATORIUM je skvělé spojení kavárny a únikových her

02.05.2017 \\ Lifestyle

S příchodem jara se veřejnosti otevírají dveře jedinečného pražského projektu IMAGINATORIUM. Spojuje mystické světy, únikové hry a prostor pro kreativní činnost. Na ploše 250m2 nabízí 3 skvělé únikové hry a multifunkční prostor s kavárnou.

To, co ze začátku vypadalo jako zábava pro podivíny, se během dvou let proměnilo ve skutečný fenomén. Fenomén únikových her vznikl původně v Japonsku, odkud se rozšířil do celého světa. Tento typ her byl založen na hrách počítačových, ve kterých hráč uzamčený v místnosti musí nejdříve dobře prozkoumat své okolí, aby se dostal ven. Jde o originální kombinaci skvělé zábavy, logického myšlení a týmové spolupráce. Všechny hry se dějí v místnosti plné hádanek, šifer, hlavolamů, logických i elektronických rébusů a falešných stop. Zvítězíte pouze jako tým!

Na vzniku IMAGINATORIA se podílel přes rok tým psychologů a odborníků, jejíchž společnou snahou bylo přinést do hlavního města České republiky něco, co zabaví, spojí, otevře obzory, přinese nespočet zážitků pro malé i velké návštěvníky, školáky i dospěláky, manažery i hipstery. Prostě pro ty, kdo rádi zažijí něco nepoznaného.

Únikové místnosti střední obtížnosti jsou na pohádková témata, avšak v atraktivním pop – kulturním skinu: Čarodějův zámek, Dračí labyrint, Mozkomorovo vězení. Hráči ve 2 - 6 členném týmu překonávají všemožné nástrahy, řeší hádanky a šifry, objevují to, co na první pohled není vidět. Postupem ve hře získávají další indicie, odemykají zamčené a dostávají se dále v prostoru i příběhu. Časový limit 60 minut je však neúprosný, k dokončení hry je zapotřebí opravdových hrdinů.

Escape café IMAGINATORIUM je místo, kde teambuilding nebo rozlučka se svobodou dostane úplně jiné „grády“. Je to také ideální místo pro neotřelou dětskou oslavu narozenin.

Součástí prostoru je chill out foyer, kde si můžete posedět, dát kávu nebo malé občerstvení. Můžete zde také po absolvování únikovek podrobně rozebrat, co konkrétního se vám podařilo či naopak.

 „IMAGINATORIUM je inspirativní místo, kde můžete získat nové společné zážitky s kamarády, rodinou nebo pracovním týmem. Podporuje „out of the boxes“ myšlení, které je v každém z nás. Zábavným způsobem nás nutí vystoupit z tradičních schémat, improvizovat a uvažovat nově, kreativně.“ říká Mirek Jiřík, zakladatel IMAGINATORIA.“

Vyzkoušejte netradiční zážitek v netradičním prostředí, díky němuž poznáte lépe sami sebe. Stanete se kreativnějšími, naučíte se uvažovat jinak než před návštěvou IMAGINATORIA. Zkuste jaké je to být „ven z krabic“.

Web a rezervace: http://www.theroom.cz

Fotogalerie